Tato masáž je to pravé pro posílení vaší tělesné kondice. Uvolňuje a regeneruje namáhané svalstvo a svalové spazmy. Stimuluje lymfatický a krevní oběh. Zlepšuje celkový fyzický a psychický stav člověka. Je vhodná po sportovním i pracovním výkonu. Aktivně se také podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či jen velké fyzické námaze. Je vhodná k intenzivnímu odpočinku po velké zátěži těla.
Žijeme v uspěchané době, plné stresu, strachu a napětí. Na své tělo myslíme většinou, až samo tělo nám svou bolestí řekne, že je čas se zastavit. Proto je nutné myslet na sebe a udělat si na sebe čas a užívat si zasloužený odpočinek pro tělo a i duši.
Pomohu Vám zklidnit Vaší mysl od všedních starostí a pomohu Vám, abyste se naladili na vlnu relaxace.
Jdete poprvé na masáž?
Během masáže
Nebojte se a řekněte své požadavky, přání případně mi ihned oznamte silnou bolest, každý člověk je jinak citlivý na sílu a tlak masáže. Ale zase pozor, bolest je doprovodem masáže a měla by být na hranici snesitelnosti a pocitu uvolnění, taková bolest je vždy a u každé masáže. Během masáže se nebojte usnout, je to známka absolutní relaxace a uvolnění.
Po masáži
Po masáži nechávám všechny pocity doznít, vstanete velice pomalu, někomu může trvat déle, než se vrátí do bdělého stavu. Po každé masáži v těle se uvolňují nahromaděné škodliviny, proto je důležité po masáži hodně pít, aby se z těla vyplavily škodlivé látky. Vhodné jsou nápoje, jako je voda nebo čaj. Pokud je to jen možné, nesprchujte se a nechte ještě pár hodin působit na svém těle léčivé oleje. Ideální je ještě pokračovat v relaxaci třeba u pěkné hudby, zapomenout na starosti a vědět, že je to Váš čas. Spánek je po masáži ideální. Masáž působí nejen na tělo fyzicky, ale i psychicky a co je důležité, vyrovnávají se energie jednotlivých energetických drah a center.
Jak často na masáž?
Masáž by měla sloužit především jako prevence a teprve potom jako léčebná aktivita. Masáží pečujete sami o sebe jak fyzicky tak i psychicky. Takže jak často na masáž? Z mého pohledu je nejlepší varianta 1x za týden po dobu dvou měsíců a pak už stačí 1x za čtrnáct dní až jeden měsíc. Aby byla zachována správná léčebná aktivita, je nezbytné, abyste si našli stálého maséra, ke kterému budete docházet pravidelně, časté střídání masérů působí hodně stresově a léčebná aktivita se míjí účinkem a z masáže nebudete mít to pravé uvolnění, které očekáváte. Je důležité, abyste si s masérem sedli i po stránce osobní a vytvořili si mezi sebou přátelský vztah. Proto, u mě vždy najdete přátelskou atmosféru, pro mě je hlavním cílem, abyste byli vždy spokojení. Když jste spokojení vy tak i já jsme spokojení.
Mezi kontraindikace patří především horečka, infekční onemocnění, kožní choroby, vážné onemocnění hemofílie. Dále přísný zákaz lékaře, zraněná místa na těle, čerstvé rány, zlomeniny, plísně, záněty šlach a žil.
Kolem roku 1800 přichází Švéd Per Henrik Ling s teorií masáže spojující čínskou, egyptskou, řeckou a římskou techniku. Jako první otevřel institut výuky masáže ve Stockholmu. Proto je sportovně regenerační masáž často nazývaná „švédská masáž“ nebo „klasická masáž“.
MASÁŽE S BIO KOKOSOVÝM OLEJEM
BIO kokosový olej, kterému se také říká panenský, si v sobě uchovává všechny prospěšné látky v BIO aktivní formě. Tento olej má dobré regenerační a blahodárné účinky, hydratuje a zvláčňuje pokožku. Tato masáž je vhodná i pro velmi citlivou pokožku.
SKOŘICOVÁ MASÁŽ